Hledáte trendy jarní bundy? Ukážeme vám, jak při nákupu ušetřit (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Pomalu, ale jistě končí nadvláda těžkých teplých bund a kabátů a na řadu přichází lehčí svršky. Přirozeně se nám také do šatníku vrací veselejší barvy. Většina lidí má na jaro aspoň dvě, tři bundy. Díky tomu snadno změníte styl podle nálady ze dne na den.

Přemýšlíte, jakým jarním kouskem rozzářit váš šatník? Poradíme vám, jak můžete ušetřit při nákupu jarních bund díky slevovým kupónům od Vasekupony.cz. Podívejme se nejdříve na to, co je letos trendy.


ROMANTICKÁ V KOŽENCE

Pokud patříte mezi milovníky kožených a koženkových bund, letos vsaďte spíše na jemnější styl. Nosí se s třásněmi i minimalistické. Velký hit je letos koženková bunda s knoflíky. Mezi koženými bundami frčí syté barevné odstíny, takže chybu neuděláte jarní zelenou, modrou, tyrkysovou, ale ani třeba sexy rudou či černou. Ke kožence vypadají skvěle džíny, ale i formální kalhoty.

DŽÍNOVÁ TRADICE

Džínové bundy přidají vašemu stylu trochu sportovního charakteru. Džínová bunda je stálice, která se každé jaro hlásí o slovo v trochu jiné podobě. Po letech klasik přišel loňský roztomilý trend výšivek motýlků a dalších zvířat. Letos jsou opatřené jen jemnějším zdobením.

NADČASOVÉ TRENČKOTY

Kdo nedá dopustit na ženskou klasiku, bude jistě pokukovat po novém trenčkotu. Je možno ho nosit nejen každý den, ale také jako doplněk byznys stylu nebo k večernímu modelu. Sladěná barevnost mu dodá na eleganci. Trenčkoty se nosí v béžové, v tmavých barvách či kostkované.

FUNKČNÍ OUTDOOROVÉ BUNDY

Díky funkčním bundám budete připraveni na déšť a vítr. Dokonce za bouřky je taková bunda trefou do černého. Voděodolná, s kapucí a mnoha praktickými kapsami – to je bunda do každého počasí a nemůže chybět v žádné skříni.

UŽ VÍTE, JAKÝ STYL BUNDY SI LETOS POŘÍDÍTE?

Pokud ano, nezapomeňte si prohlédnout slevové kupóny na Vasekupony.cz. Například slevový kupón About You vám může při nákupu ušetřit dost peněz. Nezmeškejte ani Orsay slevy, další slevové kódy, které naleznete na Vasekupony.cz.Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
7. května 2019


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!


Nákupem na Pieris.cz
podpoříte chod našeho serveru
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2023 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozovaný už od svého začátku v roce 2011 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.