Victorinox vyrábí nejen kapesní nože švýcarské kvality (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Společnost Victorinox zabývající se výrobou švýcarských nožů byla založena v roce 1884, což znamená, že na evropském trhu působí opravdu dlouhá léta. Značka si za dobu své existence vybudovala přední postavení na poli s multifunkčními zavíracími nástroji, které slouží nejen jako nože. V roce 2005 dokonce koupila svou konkurenci Wenger, a tím pádem se stala jediným dodavatelem víceúčelových nožů pro švýcarskou armádu.

Švýcarské armádní nože

Pokud se řeknou švýcarské nože Victorinox, zřejmě si jako první představíte armádní nože, které neslouží pouze jako nože. Používají se i jako ostatní nástroje, například s ním můžete otevřít plechovku. Dokonce některé modely disponují lupou, nůžkami, pilkou či pilníkem. Co se kombinací, velikosti, tvarů a barev týče, nabízí se pestrá škála kombinací.


Victorinox Spartan aneb nejznámější kapesní nůž

Jestliže se v problematice nožů alespoň trochu orientujete, zřejmě jste už ne jednou slyšeli o produktu zvaném Victorinox Spartan. Jedná se o typický kapesní nůž se dvěma vrstvami želízek. V zavřeném stavu je Victorinox Spartan dlouhý pouze 91 milimetrů. Obsahuje hned několik věcí – malou a velkou čepel, plastové zubní párátko, vývrtku, výstružník, pinzetu, otvírák, malý křížový šroubovák, velký šroubovák, otvírák na láhve, odizolovač a kroužek na klíče.

Stačí se podívat na webovou stránku kentaurzbrane.cz, která se specializuje na prodej různých druhů zbraní, a najdete zde i právě švýcarské nože Victorinox. Produkty jsou rozdělené do přehledných kategorií a kromě nožů v portfoliu najdete také kleště, pouzdra a další příslušenství.

Věděli jste například, že značka Victorinox vám může dělat společnost i v kuchyni? Zakoupit totiž můžete kuchyňské nože a škrabky švýcarské kvality. Už se vám nestane, že byste se rozčilovali nad tupým nožem.Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
2. května 2019


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!


Nejčtenější články
za posledních 30 dní

Nákupem na Hapík.cz
podpoříte chod našeho serveru
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2024 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je již od počátů svého fungování v roce 2011 provozován
na originálním redakčním systému z dílny Perpetum web design.