Potřebujete skládací dveře? Mand CZ vše zařídí (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Hledáte rafinovaný prvek do vašeho interiéru? A věděli jste, že atraktivní designovkou mohou být i zdánlivě obyčejné dveře? MAND CZ nabízí i dveře skládací!
Svět moderního interiérové designu nabízí stále nová a neotřelá řešení. Reaguje tak na problémy, které v současných interiérech nejčastěji řešíme, a co víc – převádí je do atraktivního nápaditého hávu.

Asi nejčastější se v našich domácnostech potýkáme s nedostatkem prostoru. Do malého bytu se snažíme vměstnat čtyřčlennou rodinu i s domácími mazlíčky, neustále se nám nedostává dostatečného množství úložných prostorů, řešíme, kam postavit to či ono. Není se čemu divit, že jako poslední kapka je pro nás zjištění, že se nám na malé chodbičce nepodaří otevřít dveře.

Skládací dveře uspoří prostor a hodí se všude tam, kde nelze umístit otočné nebo posuvné dveře

Dveřní křídlo nás ale v moderním interiéru trápit nemusí. Velmi elegantním řešením se mohou stát skládací dveře. Uspoří prostor a hodí se všude tam, kam z jakéhokoliv důvodu nelze umístit klasické otočné dveře nebo dveře posuvné.

MAND CZ vám nabízí skládací dveře jednokřídlé i dvoukřídlé. U jednokřídlých dveří je přitom maximální šířka 100 cm. Dveřní křídlo je rozděleno na dvě části, které jsou spojeny panty a při otevírání se skládají k zárubním. Výsledný průchod se tedy logicky zúží o dvě tloušťky křídla. Dveře jsou ukotveny k horní zárubni, v podlaze tak nejsou žádné vodící kolejnice.

Skládací dveře od MAND CZ jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů

Skládací mechanismus nemá v žádném případě žádný negativní dopad na kvalitu provedení či životnost. Skládací dveře od MAND CZ pochází od top výrobce CAG. Jsou vyrobeny ze stejných vysoce kvalitních materiálů jako dveře CAG otočné, manipulace s nimi je naprosto bezpečná. Otevírají se snadno a navíc tiše.

Skládací laminátové dveře dlouho vydrží a snadno se udržují

Není pochyb o tom, že skládací dveře ozvláštní váš interiér. Co když vám řekneme, že je ještě můžete vyšperkovat originálním provedením. Námi dodávané dveře jsou standardně laminátové. Průmyslově tvrzené lamináty jsou snadno udržovatelné – dobře omyvatelné a jejich dekory jsou k nerozeznání od dřeva. Vyniká navíc velmi vysokou životností a odolností. Ale když byla řeč o „šperkování“, zmiňme i to, že naše skládací dveře nabízíme v luxusním provedení laminát reliéf a laminát real.

Laminát reliéf – v úpravě cappuccino, cream, dub šedý, jasan hnědý a mokka – je jedinečný svojí 3D strukturou, která podtrhuje kresbu dřeva. Laminát real strukturu pravého dřeva kopíruje ještě věrněji. Vyberte si ze tří variant: dub pískový, dub tabákový a jilm tmavý.

Skládací dveře – plné i prosklené

Skládací dveře mohou být plné i prosklené. Prosklení dveří oceníte zejména tam, kde není dostatek denního světla. Skleněná výplň ve dveřním křídle navíc opticky odlehčí interiér.

Co se týče doladění zevnějšku skládacích dveří, nepodceňujte ani dveřní kování. Běžné kliky na dveře vám v tomto případě neposlouží. Podívejte se po speciálním kováním, které je určené speciálně pro skládací a posuvné dveře.

Zaujaly vás skládací dveře jako atraktivní ale funkční prvek interiéru? Nedivíme se. Podívejte se na nabídku MAND CZ a vyberte si ty pravé.Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
25. března 2019


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2024 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je již od počátů svého fungování v roce 2011 provozován
na originálním redakčním systému z dílny Perpetum web design.