Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   •   samolepky na stěnu Pieris.cz   •   magazín Příroda.cz   •   plastikové modely Plastikáče.cz   •   převod PDF na GIF animace DraGIF.cz

Angličanky jako vášnivé milovnice kouření
původně vyšlo: Česká hospodyně 1917, autor neuveden.

Když se řekne Anglie a anglické ženy, tak vás napadne spíš "čaj o páté", než nezdolná touha zapálit si cigaretu. Přesto to tak bylo. Zajímá vás, jak rozdílně na to v roce 1917 reagoval anglický a český tisk?


Kuřácká vášeň Angličanek.

Anglický tisk rozhořčuje se nad vzrůstající kuřáckou vášní žen.

Před válkou se sice už také vyskytaly milovnice cigaret, ala kouřilo se s mírou. Nyní je spousta žen, které vykouří 100 až 200 cigaret týdně.

Nejnovější dobou jeví se splen kuřácké vášně ženské k dýmkám. No s pánembohem, nechť si Angličanky kouří, jen když mají co.původ historického článku:
Česká hospodyně 1917, autor neuveden.


datum digitalizace historického článku a zveřejnění na internetu:
5. března 2019Debata k článku 'Angličanky jako vášnivé milovnice kouření'

Fotoarchiv
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání včetně původních obrázků.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu ani opravovány původní překlepy.

Pokud chcete náš obsah převzít nebo máte zájem u nás zveřejnit svůj PR článek, tak nás prosím kontaktujte.

© 2011 - 2019 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozováný zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.Naše další projekty:

Zajímavé odkazy: Webhosting

Chcete zde být také uvedeni? Kontaktujte nás.