Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   •   samolepky na stěnu Pieris.cz   •   magazín Příroda.cz   •   plastikové modely Plastikáče.cz   •   převod PDF na GIF animace DraGIF.cz

Gigantický reklamní billboard z roku 1910
původně vyšlo: Epocha 1910, autor —a.

Zdá se vám, že jste dnes všude zavaleni reklamou? Článek z roku 1910 vám představí rekordní reklamu na Broadwayi, která by svou mohutností i po více jak sto letech stále budila ohlas.


Obrovský plakát.

Reklama v newyork-ských ulicích překonává již sama sebe ve vynalézání stále větších a větších attrakcí.

Tak postaven nedávno na Broadway na střeše domu obrovský plakát, jejž představují naše dva obrázky, a to na silné železné konstrukci zvýši tří pater. Reklamní tento plakát je zajisté největším výtvorem toho druhu na světě vůbec.

Kola římského vozu, který je na něm znázorněn, mají průměr přes 2½ m, písmena nápisu pak skoro 1½m!původ historického článku:
Epocha 1910, autor —a.


datum digitalizace historického článku a zveřejnění na internetu:
4. února 2019Debata k článku 'Gigantický reklamní billboard z roku 1910'
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání včetně původních obrázků.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu ani opravovány původní překlepy.

Pokud chcete náš obsah převzít nebo máte zájem u nás zveřejnit svůj PR článek, tak nás prosím kontaktujte.

© 2011 - 2019 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozováný zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.Naše další projekty:

Zajímavé odkazy: Webhosting

Chcete zde být také uvedeni? Kontaktujte nás.