Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   •   samolepky na stěnu Pieris.cz   •   magazín Příroda.cz   •   plastikové modely Plastikáče.cz   •   převod PDF na GIF animace DraGIF.cz

Jak byla původně propagována nová knížka od Josefa Čapka o pejskovi a kočičce?

původně vyšlo: Hvězda čsl. paní a dívek 1929, autor neuveden.
Nádherná dětská knížka Povídání o pejskovi a kočičce od Josefa Čapka je dodnes legendární a velmi oblíbené dílo. Zajímá vás, jak bylo její první vydání před Vánocemi roku 1929 propagováno v tehdejším tisku?


Knížka pro děti k vánocům.

Povídání o pejskovi a kočičce, jak spolu hospodařili a ještě o všelijakých jiných věcech.

Pro děti napsal a nakreslil Josef Čapek. Vydalo nakladatelství Aventinum jako 1. svazek své sbírky »Dětem«.

Prostinká a srdečná tato knížka je svými příběhy z každodenního života dvou milých domácích zvířátek srozumitelná a blízká každému dětskému srdečku.

A představíme-li si dokonalou a ryzí mluvu Čapkovu a jeho milé obrázky jistě si řeknete, že to je knížka se kterou se ráda pomazlí i tatínek a maminka.zdroj historického článku:
Hvězda čsl. paní a dívek 1929, autor neuveden.

datum digitalizace historického článku a zveřejnění na internetu:
18. prosince 2018


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.Debata k článku 'Jak byla původně propagována nová knížka od Josefa Čapka o pejskovi a kočičce?'


Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání včetně původních obrázků.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu ani opravovány původní překlepy.

Pokud chcete náš obsah převzít nebo máte zájem u nás zveřejnit svůj PR článek, tak nás prosím kontaktujte.

© 2011 - 2019 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozováný zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.Naše další projekty: