Internet zcela změnil to, jak dnes nakupujeme módu (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Zamyslete se nad tím, jak jsme nakupovali módu před 10, 20, 30 nebo 40 lety. Technologie mění i naše nákupní chování. U módy je znát nejvíce.

Nemusíme chodit daleko do minulosti abychom si uvědomili, jak výrazně jiné je nakupování módy dnes proti době před deseti lety. E-shopů jsou desetitisíce, těch s módou tisíce. A není to tak dávno, co mnozí nevěřili, že jde vůbec zboží, jako je móda nebo boty, na internetu nakoupit.


Jak se neztratit v „internetovém šatníku“

Problém dnes už není něco na internetu koupit, ale najít tam to, co hledáme. Od vyhledávačů, jakým je Google, pomocnou ruku sice dostaneme, ale rozhodně není dostatečnou. Potřebujeme více. I proto je hitem módní inspirátor, který umí do hloubky zanalyzovat naše přání, a nakonec nám nabídnout to, co hledáme.Modio.cz je novou érou nakupování na internetu.

Žádné zbytečné funkce – jenom čistokrevný vyhledávač módy

Na rozdíl od jiných vyhledávačů módy je Modio skutečně čistokrevný průvodce při našich online nákupech. Hledáte dlouhý žlutý vlněný svetr? Stačí vybrat Svetry / barva: žlutá / materiál: vlna a máte nabídku skrz desítky až stovky módních e-shopů. Můžete ale pokračovat dál a vybírat výstřih, rolák, zapínání, přímo značku, e-shop nebo cenu.

Podobně si dokážete vyhledat, co chcete v dámské, pánské i dětské módě. V oblečení, botách, kabelkách i dalších módních doplňcích. Modio.cz vás bude bavit stejně jako vyrazit do některé „hrabány“, jako je H&M, New Yorker a další.

Rovnou nakupte, nebo si krásné věci „syslete“ v oblíbených položkách

Modio.cz je skvělá služba, když přesně víte, co chcete, a nechcete se zdržovat dlouhým pátráním. Ale i tehdy, když si prostě toužíte užít nakupování a vidět co nejvíce možností, jež mohou osvěžit váš šatník. V prvním případě nejspíš hned nakoupíte. V tom druhém využijte oblíbené položky a sestavujte svůj virtuální šatník. Jen pozor, ty nejlepší kousky se v e-shopech vyprodají nejrychleji. Zas na druhou stranu, můžete mít štěstí a později si toto oblečení nakoupit se slevou. I tu za vás sleduje Modio.Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
17. prosince 2018


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!


Nabízíme v eshopu
Obchod.Bejvávalo.cz
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2023 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozovaný už od svého začátku v roce 2011 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.