Kam za sluncem a vyhřátými plážemi v zimních měsících (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Někdo tráví rád zimu na zasněžených horách v Čechách, jiní dávají přednost teplému počasí v exotických zemích. Pokud patříte k druhé sortě lidí, určitě vás bude zajímat, které destinace jsou pro trávení zimního času nejlepší. Následující článek vás seznámí s turistickými lokalitami, kam by měl zavítat každý milovník slunce a tepla.

Ubytování pro náročné

Od toho, abyste si mohli užívat volna podle svých představ, je tu exotická dovolená na míru. Ty nejnáročnější z vás zaujme luxusní resort v Abu Dhabí na ostrově Saadiyat. Zlaté pláže zde zabírají celých 19 kilometrů. Jedním z nejluxusnějších míst na ostrově je Saadiyat Rotana Resort & Villas.

Tento resort vyniká vysokým standardem hotelových pokojů, osmi prvotřídními restauracemi, fitness kluby, wellness centry a řadou dalších výběrových služeb. Ostrov je vhodný pro milovníky jógy a meditace díky své mimořádné povznášející atmosféře. Podobné služby nabízí také hotel Waldorf Astoria v Dubai, kde se můžete nerušeně slunit na 200 metrů dlouhé soukromé pláži Palm Jumeirah.

Aktivní dovolená pro dobrodruhy

Pakliže upřednostňujete aktivní dovolenou před válením se na pláži, bude pro vás jasnou volbou africké safari. Nejdelší pěší safari za přítomnosti a výkladu profesionálního průvodce zažijete v srdci Keni. Těšit se můžete na exotická zvířata, jako jsou žirafy, sloni, nebo dokonce i na smečku lvů.

Kromě krásného zážitku si domů přivezete i nově nabyté znalosti o africké přírodě a seznámíte se s kulturou a tradicemi místních obyvatel, která je v afrických zemích velmi specifická.

Jestli vás nezaujala ani jedna z uvedených destinací, nezoufejte. Kam na dovolenou vám poradí cestovní kancelář Monoi, která působí na trhu již celých 20 let. Nabídka je zaměřená především na exotické destinace, ale najdete zde i zájezdy do evropských zemí.Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
14. prosince 2018


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!


Nejčtenější články
za posledních 30 dní

Nákupem na Hapík.cz
podpoříte chod našeho serveru
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2024 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je již od počátů svého fungování v roce 2011 provozován
na originálním redakčním systému z dílny Perpetum web design.