Naše projekty: originální samolepky na stěnu Pieris.czmagazín Příroda.czobchod s plastikovými modely Plastikáče.czefektní sdílení PDF souborů DraGIF.cz

Kam za sluncem a vyhřátými plážemi v zimních měsících (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Někdo tráví rád zimu na zasněžených horách v Čechách, jiní dávají přednost teplému počasí v exotických zemích. Pokud patříte k druhé sortě lidí, určitě vás bude zajímat, které destinace jsou pro trávení zimního času nejlepší. Následující článek vás seznámí s turistickými lokalitami, kam by měl zavítat každý milovník slunce a tepla.


Ubytování pro náročné

Od toho, abyste si mohli užívat volna podle svých představ, je tu exotická dovolená na míru. Ty nejnáročnější z vás zaujme luxusní resort v Abu Dhabí na ostrově Saadiyat. Zlaté pláže zde zabírají celých 19 kilometrů. Jedním z nejluxusnějších míst na ostrově je Saadiyat Rotana Resort & Villas.

Tento resort vyniká vysokým standardem hotelových pokojů, osmi prvotřídními restauracemi, fitness kluby, wellness centry a řadou dalších výběrových služeb. Ostrov je vhodný pro milovníky jógy a meditace díky své mimořádné povznášející atmosféře. Podobné služby nabízí také hotel Waldorf Astoria v Dubai, kde se můžete nerušeně slunit na 200 metrů dlouhé soukromé pláži Palm Jumeirah.

Aktivní dovolená pro dobrodruhy

Pakliže upřednostňujete aktivní dovolenou před válením se na pláži, bude pro vás jasnou volbou africké safari. Nejdelší pěší safari za přítomnosti a výkladu profesionálního průvodce zažijete v srdci Keni. Těšit se můžete na exotická zvířata, jako jsou žirafy, sloni, nebo dokonce i na smečku lvů.

Kromě krásného zážitku si domů přivezete i nově nabyté znalosti o africké přírodě a seznámíte se s kulturou a tradicemi místních obyvatel, která je v afrických zemích velmi specifická.

Jestli vás nezaujala ani jedna z uvedených destinací, nezoufejte. Kam na dovolenou vám poradí cestovní kancelář Monoi, která působí na trhu již celých 20 let. Nabídka je zaměřená především na exotické destinace, ale najdete zde i zájezdy do evropských zemí.Článek je INZERCE, nejde o historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.
V případě Vašeho zájmu mít na www.bejvavalo.cz svou reklamu nás neváhejte kontaktovat.

datum vydání:
14. prosince 2018


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.
Novinka: kniha Bejvávalo

Kniha Bejvávalo Vám nabízí 111 zajímavých historických článků ze všech oborů, doplněných o původní fotografie, ilustrace, dobové reklamy a kreslené vtipy. K zakoupení v každém dobrém knihkupectví.

Kolorované snímky

Debata k článku Kam za sluncem a vyhřátými plážemi v zimních měsících (PR)


Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání včetně původních obrázků.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu ani opravovány původní překlepy.

Pokud chcete náš obsah převzít nebo máte zájem u nás zveřejnit svůj PR článek, tak nás prosím kontaktujte.

© 2011 - 2019 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozováný zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.Naše další projekty: