Vyberte si kvalitní průmyslové stroje od společnosti CANMET

článek je inzerce, nejde o historický text
Hledáte nové vybavení do dílny a chcete pořídit nový stroj pro zkvalitnění výroby či širší nabídku služeb? V takovém případě je vhodné vědět, kde konkrétně máte hledat a na co se při výběru zaměřit. A přesně s tím vám může pomoci tento článek, kde najdete tipy na některé průmyslové stroje i na společnost, kde všechno důležité zakoupíte na jednom místě.


Řezací laser

V rámci zpracování kovů i v celé řadě dalších odvětví se jako velmi přesná technologie využívá laser. Jinak tomu není ani v průmyslu, kde má řezací laser snad každá společnost, která vyrábí vlastní výrobky. Pro maximální spokojenost s tímto strojem je vhodné zvolit dostatečně velké řezací laserové centrum. Velkou výhodou je také kvalita řezu. Vysoká energetická účinnost je podpořena moderní konstrukcí a použitými materiály, aby byl stroj opravdu efektivní. K dispozici jsou tři základní varianty laserových center.


Vysekávací stroje

Jako další způsob pro oddělení materiálu se nabízí vysekávací stroj. Jde vlastně o takové lisy, které pomocí matrice a razníku vytvoří požadovaný tvar. Tímto způsobem je možné vytvořit opravdu velké spektrum nejrůznějších součástek a vybavení.

Vysekávací lisy proto patří mezi velmi oblíbené stroje, protože s jejich pomocí můžete také tvářit závity, nebo ohýbat a odjehlovat hrany. Rozhodně se tak jedná o investici do stroje, která se vyplatí.


Tabulové nůžky a mnoho dalšího

Mezi další praktické nástroje, které si najdou své místo v dílně, patří tabulové nůžky. Střih materiálu musí být přesný a je důležité vědět, s jak velkými plechy budete pracovat. Pro opravdu kvalitní výbavu dílny si prohlédněte další sortiment od společnosti CANMET. Jde o specialistu na průmyslové technologie a chytrá řešené pro přesné výsledky i úspory nákladů.Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
14. září 2022


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!


Nákupem na Pieris.cz
podpoříte chod našeho serveru
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2023 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozovaný už od svého začátku v roce 2011 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.