Velikonoční cukrovinky: Už jste připraveni na malé koledníky? (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Zima už se s námi definitivně loučí a na dveře konečně klepe slunečné jaro. S tímto ročním obdobím je neodmyslitelně spjatá oslava Velikonoc. Tento svátek je opředen celou řadou tradic, mezi něž samozřejmě patří i koledování. Máte už letos nakoupené sladké velikonoční dobroty?

Vyhněte se přílišnému šetření

Největší chyba, kterou můžete při shánění velikonočních sladkostí udělat, je přehnaná snaha ušetřit co nejvíce peněz. Nekvalitní čokoláda či jiné pochoutky pro děti rozhodně dobrý dojem na koledníky neudělají.

Věřte, že děti ten rozdíl mezi kvalitními a nekvalitními surovinami velice dobře poznají a rozhodně si více pochutnají na poctivých výrobcích s pronikavou lahodnou chutí. Raději si při nákupu malinko připlaťte a darujte dětem něco výjimečného.

Dalším důvodem, proč investovat do kvality za každou cenu, je také složení jednotlivých výrobků. Jestliže vám alespoň trochu záleží na tom, co děti konzumují, je vám určitě naprosto jasné, proč je lepší se levným náhražkám obloukem vyhnout. Čokolády plné tuku, přidaného cukru a konzervantů jsou nejen pro děti, ale i pro dospělé naprosto nevhodné.

Čokoládové figurky vždy potěší

Někdo dává koledníkům bonbony, jiný zase barevná vajíčka. Tu největší radost však na dětské tváři vykouzlí zpravidla velikonoční čokoládové figurky, a to čím větší kousek, tím lépe. Skvělou variantou, jak své dítko doma odměnit v tento sváteční den, je například balíček plný dobrot právě s vhodnou velikonoční tematikou. Pokud dítě miluje zajíčky, kupte figurku ve tvaru zajíčka. Milovníkům kuřátek a slepiček zase pořiďte takovouto figurku.

Jestliže budete balíček vyrábět svépomocí, doporučujeme začít od dominanty, již následně budete doplňovat. Velkého čokoládového zajíce například doplňte oblíbenými sladkostmi. Jedná se o velmi individuální záležitost, tudíž vždy vycházejte z preferencí dítěte.

Vždy by však měla být kvalita na prvním místě, jak již bylo zmíněno dříve! Taktéž následně dohlédněte na to, aby dítko sladkosti konzumovalo postupně, jinak mu hrozí pořádné bolení břicha.

Bez vajíček by to nešlo

Kromě kuřátek a zajíčků k tomuto svátku neodmyslitelně patří taktéž velikonoční čokoládová vajíčka. Jestliže ve vaší domácnosti příliš neholdujete tradičním natvrdo uvařeným slepičím vejcím, jedná se o perfektní sladkou alternativu, co můžete vložit do výslužky. Na trhu existuje celá řada různých variant, z nichž máte možnost vybírat.

Lze koupit všechno od miniaturních vajíček až po pořádně veliká vejce jako od pštrosa. Na trhu jsou též kousky s různými náplněmi, vajíčka z mléčné, hořké i bílé čokolády, anebo taková, která v sobě ukrývají překvapení v podobě malých bonbonů či lentilek. Ze široké nabídky si jistě vybere každý to, co mu bude nejvíce vyhovovat a po čem jeho mlsný jazýček prahne.

Vše přehledně na jednom místě

Jestliže na vás nákupy dobrot teprve čekají, je nejvyšší čas s nimi začít. Nikdo přeci nechce chystat odměny pro koledníky na poslední chvíli, případně být úplně nepřipravený. Abychom vám ušetřili čas i nervy spojené s hledáním ideálních kousků, máme pro vás tip, kde sehnat kvalitní velikonoční sladkosti za výhodné ceny. Uvidíte, že až vaše dítko ochutná poctivou čokoládu, bude se olizovat až za ušima.

V internetovém obchodě společnosti Rigalli.cz naleznete tematické čokoládové figurky, vajíčka a celou řadu dalších produktů. Na jediném místě tak máte možnost obstarat kompletně svůj nákup, což vám přípravu na Velikonoce prokazatelně usnadní. Kromě svátečního sortimentu naleznete na e-shopu celou řadu dalších produktů, jako jsou například čokoládové bonboniéry či káva.Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
18. března 2020


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2023 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je již od počátů svého fungování v roce 2011 provozován
na originálním redakčním systému z dílny Perpetum web design.