Profesionální potisk triček za ty peníze stojí

článek je inzerce, nejde o historický text
Klasické konfekční oblečení je si dnes podobné jako vejce vejci. A to platí i pro zcela odlišné značky. Člověk tak nemá moc možností, jak se alespoň trochu odlišit. Samozřejmě je možné zvolit třeba metalový či sportovní styl, ovšem lidé, kteří chtějí být "jiní" jen trochu musí si většinou nechat zajít chuť, případně si nechat oblečení šít na míru. Jde to ovšem i levněji.

Snadná práce

Jednou z levných, a přitom velmi žádaných možností, je potisk triček a textilu obecně. Ten lze sice realizovat i doma, avšak příliš se to nedoporučuje.

Nažehlování není zrovna efektivní a dlouhodobě takovéto řešení nemůže fungovat. Jakmile se spustí pračka, potisk jde do kopru.

Mnohem lepší je využít nabídky obchodu T-shock a nechat si udělat trička s vlastním potiskem u nich. Nejde o nic složitého, naopak. Postup je velice jednoduchý a pochopit by ho měl každý na první dobrou.

Stačí si předem vytvořit doma nějaký motiv, případně použít nějakou fotografii, vybrat si vhodný textil, velikost, barvu a další náležitosti, nahrát soubor s grafikou a objednat. Za pár dní balíček s objednávkou dojde domů.


Příjemný levný dárek

Takto potištěné oblečení však nemusí sloužit přímo pouze objednavateli. Třeba taková vzpomínková nebo vtipná trička mohou fungovat i jako skvělý dárek k výročí, narozeninám či jinému důležitému dni.

Hodně populární jsou rovněž trička na rozlučku se svobodou. Vzhledem k malým nákladům je možné jich udělat víc než dost pro veškeré osazenstvo, případně i do zásoby. Samozřejmě, že je možné takto vytvořit i textil pro sportovní akce či jiné významné události.


Kvalita, co vydrží

Na rozdíl od domácího potisku je ten z obchodu T-shock skutečně vysoce kvalitní a vydrží déle než jedno dvě vyprání.

Tajemství spočívá hlavně v použitých technologiích, které jsou o dost dále než nažehlování obrázků na trička.Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
23. července 2022


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2024 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je již od počátů svého fungování v roce 2011 provozován
na originálním redakčním systému z dílny Perpetum web design.