Přenechte každodenní rutinní práci pračkám a sušičkám LORD (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Praní prádla nepatří u mnoha lidí zrovna k populárním domácím pracím. Z toho důvodu byste si měli vybírat spotřebiče špičkové kvality, které vám tyto činnosti významně usnadní. Jedněmi z nich jsou pračky a sušičky značky LORD, pro něž jsou charakteristické intuitivní obsluha a přednastavené úsporné programy.

Ušetří nejenom čas

Hlavním posláním spotřebičů LORD je ušetřit vám čas a námahu. Kromě toho jsou zaměřeny na úsporu energií, čímž vám pomohou snížit měsíční provozní náklady vaší domácnosti. Moderní technologie SpeedPerfect dokáže jednoduše zkrátit délku programu pračky tak, aby praní prádla bylo ekonomicky nejšetrnější.

Spotřebiče LORD jsou vyráběny výhradně v Evropě, můžete se spolehnout na pověstnou německou kvalitu. Výrobce si za špičkovým provedením svých produktů stojí, proto pro něho není problém poskytnout vám na ně prodlouženou záruku až 5 let zdarma.

Už nebudete chtít jinou

Proč se rozhodnout pro pračku LORD W1? Oproti ostatním pračkám ze stejné energetické třídy A+++ spotřebuje až o 30 % energie méně.

Lze do ní vložit 1-8 kg prádla, podle jehož hmotnosti poté přizpůsobí množství vody a elektrické energie.

Tento typ pračky disponuje 15 pracími programy, otáčkami až 1400 ot/min, přehledným dotykovým displejem, funkcí odloženého startu a hlučností pouze 49 dB.

Netrapte se věšením prádla

K výše zmíněné pračce bude skvělým parťákem sušička LORD T1, která bude pracovat, zatímco vy můžete odpočívat. Jednoduše do ní vyprané prádlo přendáte a ona ho perfektně vysuší a načechrá. Také se do ní vejde až 8 kg prádla, na nějž lze použít 3 stupně dosušení. Práci vám usnadní 15 přednastavených programů a dotykový displej. Konstrukce sušičky je navržena tak, aby maximálně eliminovala hluk a vibrace. Z toho důvodu hlučnost dosahuje pouze 65 dB.Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
23. ledna 2020


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!


Nejčtenější články
za posledních 30 dní

Nákupem na Hapík.cz
podpoříte chod našeho serveru
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2024 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je již od počátů svého fungování v roce 2011 provozován
na originálním redakčním systému z dílny Perpetum web design.