Pořiďte si ty správné krabice a lepicí pásky pro precizní balení

článek je inzerce, nejde o historický text
Potřebujete vyladit sklad a připravit si vybavení pro balení zásilek? V takovém případě budete potřebovat ty správné krabice a lepicí pásky. Jenže i tady existuje skutečně velký výběr, kdy máte k dispozici mnoho různých možností pro dosažení těch nejlepší výsledků. V článku se dozvíte, z jakých variant můžete vybírat a kde všechno pohodlně nakoupíte.

Papírové krabice

Když se podíváte na papírové krabice, zjistíte, že mohou mít mnoho různých podob. Klasické klopové krabice jsou oblíbené pro balení zásilek z internetových obchodů. Propracované velikosti umožňují naplno využít levnějších přepravních tarifů v rámci ceníků dopravců.

Přes internet pohodlně objednáte i další vybavení, jako jsou například kartonové přepravky, víka nebo praktické tubusy, do kterých se skvěle vejdou nejrůznější větší tiskoviny a podobné předměty.

A když víte, kde objednávat, překvapí i příznivé ceny za jednotlivé kusy obalových materiálů.

Pro transport i ukládání věcí

Kvalitní papírové krabice slouží nejenom jako pevný obal pro transport předmětů například v rámci zásilek. Své využití najdou i úložné krabice.

Když je doplníte vhodnými popisy, mohou sloužit pro roztřídění menších předmětů i nejrůznějších spisů a dokumentů. S pomocí pár regálů tak snadno vytvoříte efektivní úložný systém pro maximální pořádek. Kvalitní kartonové krabice se navíc dají používat i opakovaně.


Klasické a barevné lepicí pásky

Velký výběr nabízí i lepicí pásky. Zde máte na výběr mezi klasickými variantami. Ty mohou být transparentní nebo obyčejné hnědé pro zalepení krabice. Pokud chcete zapracovat na estetickém vzhledu takové zásilky, podívejte se na barevné lepicí pásky. Ty vytvoří kontrastní prvek a poslouží také jako upozornění, že se uvnitř nachází křehké zboží.Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
25. března 2021


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2024 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je již od počátů svého fungování v roce 2011 provozován
na originálním redakčním systému z dílny Perpetum web design.