Ovládněte nebesa a staňte se pilotem na zkoušku (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Chcete si užít opravdu výjimečný zážitek, nebo přemýšlíte nad originálním dárkem, který zanechá krásnou vzpomínku? Právě v takových případech by mohl být dobrou volbou krátký kurz pilotování letadla. Jak to probíhá a jaké jsou další možnosti, jak se dostat do oblak? Inspiraci najdete v tomto článku.

Nápad na originální zážitkový dárek

Vymýšlet pokaždé originální dárek, který bude výjimečný a dotyčnému něco přinese, není vždy jednoduché. A ne nadarmo se říká, že nejlepší dárek je zážitek.

Z toho jednoznačně vychází, že s možností stát se pilotem na zkoušku nešlápnete vedle. Jde tedy hlavně o dárek pro odvážnější lidi, kteří mají zálibu v adrenalinu. Ideálním obdarovaným může být někdo, kdo snil, že se stane pilotem, ale bohužel se tak nestalo.

Zážitek v podobě pilotování letadla či vyhlídkového letu je navíc dobrým nápadem na originální firemní pozornost.

Záleží už jen na vás, jestli půjde o odměnu pro pracovité kolegy, důležité partnery, či pojmete zážitkové létání jako teambuildingovou akci.

Taková firemní akce rozhodně přitáhne pozornost a pořádně utuží kolektiv.

Let pod vedením zkušeného instruktora

Stát se pilotem na zkoušku možná může znít trochu děsivě, ale nebojte se. I přes špetku adrenalinu, která k podobnému zážitku neodmyslitelně patří, na to nebudete sami.

V letadle či vrtulníku je s vámi po celou dobu profesionální instruktor. S jeho pomocí si vyzkoušíte všechny základní manévry letu, vyjma vzletu a přistání, které má instruktor pevně v ruce.

V závislosti na zvolené variantě trvá let od 20 do cca 60 minut. Letět může pouze jedna osoba, ale klidně až tři a za řízením se při mezipřistáních postupně vystřídat.

Pro lepší představu o možných variantách se podívejte na stránky s nabídkou, kde jsou uvedeny další důležité informace týkající se nabízených zážitků a programů.

Nechcete letadlo pilotovat? Zkuste vyhlídkové lety

Pro všechny, kteří nechtějí mít ovládání letadla přímo ve vlastních rukou, jsou tu vyhlídkové lety. Zde je méně adrenalinu, ale o to více kochání a užívání si krásných scenérií, protože jsou vybírána sympatická místa v úchvatné české krajině, případně si můžete zvolit vlastní trasu.

Vyhlídkové lety se konají v několika městech. Dobrou zprávou je, že se létá každý den, takže se stačí pouze dopředu domluvit. Samozřejmě záleží i na počasí, jestli budou panovat vhodné podmínky.

Poukázka na vyhlídkový let je také zajímavým nápadem na dárek se vzpomínkou. Tento dárek na poslední chvíli vyřešíte za pár minut a obdarovaný určitě ocení kreativitu. Cenné vzpomínky navíc zůstanou i po letech, což se o mnoha věcech říci nedá.Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
17. prosince 2019


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!


Nejčtenější články
za posledních 30 dní

Nákupem na Hapík.cz
podpoříte chod našeho serveru
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2024 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je již od počátů svého fungování v roce 2011 provozován
na originálním redakčním systému z dílny Perpetum web design.