Naše projekty:   originální samolepky na stěnu Pieris.cz   —   magazín Příroda.cz   —   efektní sdílení PDF souborů DraGIF.cz

Bejvávalo.cz

nejnavštěvovanější český server věnovaný historii

Nevíte co blízkým pod stromeček? Darujte jim zdraví (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Každoročně si lámete hlavu nad tím, čím obdarovat pod stromečkem své rodiče, babičky, dědečky? Nezoufejte, zde Vám dáme pár tipů na dárky, které se hodí každému.


Darujte sadu solí do koupele

Soli do koupele pečují o pokožku a nádherně voní. Z koupání se stane zábavný zážitek pro všechny smysly, pomůže Vám zapomenout na veškeré starosti, únavu i na dlouhodobí stres. Každá sůl má své speciální složení. Na Benu.cz si můžete vybrat z velkého množství koupelových solí a ještě k tomu můžete využít Benu slevový kód

Čaje

Velmi důležitou součástí zdravého stravování je správný výběr čaje. A pokud jsou vaši blízcí milovníci čajů, tak dárek v podobě čaje rozhodně neurazí a vůbec ne v tom případě, když budete vědět, jaký druh čaje má váš blízký nejraději. Vybírat můžete z nejrůznějších druhů (zelené čaje, černé čaje, bylinkové čaje, ovocné a mnoho dalších).

Klouby, svaly, masáže

Omezený pohyb, ztuhlé klouby nebo pomalejší regenerace... Přesně tímto trpí mnoho z nás. Pro zachování přirozené pohyblivosti, můžete na trhu sehnat spoustu doplňků stravy, či hřejivé a chladivé balzámy, kostivalové masti nebo hřejivé/chladivé polštářky pro okamžitou úlevu. Vše toto můžete sehnat pod značkou Dr. Max a k tomu využít i Dr. Max slevový kupón, díky čemu ušetříte.

Multivitaminy pro imunitu i skvělý zrak

Pro správnou imunitu, skvělý zrak a mnoho dalšího je potřeba mít v těle dostatek vitaminů.Při nedostatku vitaminu se tělo potýká s méně či více viditelnými problémy. Na dostatečný příjem vitaminu bychom měli být obezřetní hlavně v období růstu, těhotenství, ve vyšším věku, při snížené imunitě a při mnoha dalších případech. Multivitaminové přípravky obsahují celé spektrum vitaminů a často bývají doplněné také o minerály a další podpůrné látky.

Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
19. listopadu 2019


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.
Debata k článku Nevíte co blízkým pod stromeček? Darujte jim zdraví (PR)


Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2020 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozováný už od svého začátku v roce 2011 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.