Nákupy v době koronavirové krize? Na internetu a se slevovými kupóny! (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Nutně potřebujete určitou věc, ale obáváte se, že na ni nemáte? Nevěste hlavu a kupte si ji se slevovým kupónem. Je možné, že ji pořídíte i za třetinu ceny původní!

Slevové kupóny a kódy jsou k mání například na serveru slevovykupon.net. Ve hře jsou vysokoprocentní slevy z nákupu, dárkové poukazy i vzorky zdarma. Nevěříte? Tak server otevřete a přesvědčte se na vlastní oči.

Značkové zboží za cenu konfekce

Zná to snad každý. Padnou mu do oka značkové boty, bunda nebo parfém, ale z té ceny se mu protočí panenky. A současná koronavirová pandemie bezhlavému utrácení dvakrát nakloněná také zrovna není.

Lidé šetří a myslí na zadní vrátka. A snu o koupi značkového zboží se mnohdy vzdávají. Přitom nemusí! Se slevovými kupóny a kódy totiž i značkové zboží nakoupíte v podstatě za ceny běžné konfekce.

Najděte si svůj oblíbený e-shop

Answear, Alza, Notino, Adidas, Astratex, Bonami, Datart, Zoohit, Pilulka, Yves Rocher a spousta dalších. To je jen malý výčet e-shopů, jejichž slevové kupóny a kódy na serveru najdete. Jejich hledání je velmi snadné.

Přehled těch mezi zákazníky nejoblíbenějších se vám rozbalí hned na titulní stránce serveru. A k těm dalším se snadno dostanete po rozkliknutí záložky obchody v levé horní liště.

Je jich tam opravdu hodně a rozdělené jsou podle abecedy. Tak se snadno dostanete i ke svému oblíbenému.

O třetinu levnější značkové boty? Proč ne!

Když jsme u těch značek, co byste řekli produktům značky Adidas s pětadvacetiprocentní slevou? Ta samá výše slevy na vás čeká i na e-shopu About You, který je značkového zboží plný.

V nabídce ovšem jsou další věhlasné značky. Levně nakoupit prostřednictvím serveru můžete oblečení, hodinky, spodní prádlo, parfémy, ale třeba i jazykové kurzy a potřeby pro zvířata. Zkrátka prakticky cokoliv.

Dopřejte si, po čem toužíte

Další postup je víceméně intuitivní. Rozkliknete ikonku svého vybraného e-shopu, vyberete si slevu, ať již slevový kupón či slevový kód, a pustíte se do výběru. Daný kód pak uplatníte při platbě a výše slevy vám bude automaticky odečtena z finální ceny za zboží. Snazší to snad ani nemůže být!

Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
18. dubna 2020


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.


Nabízíme v eshopu
Obchod.Bejvávalo.cz
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2022 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozováný už od svého začátku v roce 2011 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.