Nákupy v době koronavirové krize? Na internetu a se slevovými kupóny! (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Nutně potřebujete určitou věc, ale obáváte se, že na ni nemáte? Nevěste hlavu a kupte si ji se slevovým kupónem. Je možné, že ji pořídíte i za třetinu ceny původní!

Slevové kupóny a kódy jsou k mání například na serveru slevovykupon.net. Ve hře jsou vysokoprocentní slevy z nákupu, dárkové poukazy i vzorky zdarma. Nevěříte? Tak server otevřete a přesvědčte se na vlastní oči.

Značkové zboží za cenu konfekce

Zná to snad každý. Padnou mu do oka značkové boty, bunda nebo parfém, ale z té ceny se mu protočí panenky. A současná koronavirová pandemie bezhlavému utrácení dvakrát nakloněná také zrovna není.

Lidé šetří a myslí na zadní vrátka. A snu o koupi značkového zboží se mnohdy vzdávají. Přitom nemusí! Se slevovými kupóny a kódy totiž i značkové zboží nakoupíte v podstatě za ceny běžné konfekce.

Najděte si svůj oblíbený e-shop

Answear, Alza, Notino, Adidas, Astratex, Bonami, Datart, Zoohit, Pilulka, Yves Rocher a spousta dalších. To je jen malý výčet e-shopů, jejichž slevové kupóny a kódy na serveru najdete. Jejich hledání je velmi snadné.

Přehled těch mezi zákazníky nejoblíbenějších se vám rozbalí hned na titulní stránce serveru. A k těm dalším se snadno dostanete po rozkliknutí záložky obchody v levé horní liště.

Je jich tam opravdu hodně a rozdělené jsou podle abecedy. Tak se snadno dostanete i ke svému oblíbenému.

O třetinu levnější značkové boty? Proč ne!

Když jsme u těch značek, co byste řekli produktům značky Adidas s pětadvacetiprocentní slevou? Ta samá výše slevy na vás čeká i na e-shopu About You, který je značkového zboží plný.

V nabídce ovšem jsou další věhlasné značky. Levně nakoupit prostřednictvím serveru můžete oblečení, hodinky, spodní prádlo, parfémy, ale třeba i jazykové kurzy a potřeby pro zvířata. Zkrátka prakticky cokoliv.

Dopřejte si, po čem toužíte

Další postup je víceméně intuitivní. Rozkliknete ikonku svého vybraného e-shopu, vyberete si slevu, ať již slevový kupón či slevový kód, a pustíte se do výběru. Daný kód pak uplatníte při platbě a výše slevy vám bude automaticky odečtena z finální ceny za zboží. Snazší to snad ani nemůže být!Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
18. dubna 2020


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2023 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozovaný už od svého začátku v roce 2011 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.