MORAVÁK, to jsou moderní kanceláře k pronájmu v Brně

článek je inzerce, nejde o historický text
MORAVÁK je moderní administrativní budova s kancelářskými prostory k pronájmu, které jsou dispozičně variabilní. Připraveny jsou nejen malé jednotky pro freelancery a drobné podnikatele, ale také větší kanceláře přizpůsobivé potřebám společností a jejich pracovníků. Součástí budovy je rovněž sdílená zasedací místnost vybavená projektorem.

Budova, někdejší sídlo Rudého práva a později Moravské typografie, prošla citlivou rekonstrukcí a výsledkem jsou exkluzivní kancelářské prostory, které vychází vstříc i náročným požadavkům klientů.

Pokud tedy hledáte pronájem kanceláře Brno-město, MORAVÁK vám poskytne kvalitní zázemí, a to přímo na Moravském náměstí.


Jedinečné pracovní prostředí na atraktivní adrese

V přízemí se nachází vstupní hala s designově řešenou recepcí a atrium s relaxační zónou. V nemovitosti sídlí významné společnosti, jako je například RE/MAX G8 Reality, a součástí objektu je třeba i supermarket Albert. V prostorách budovy jsou zavedené i služby včetně vyhlášeného kadeřnictví.

V případě, že máte zájem o kanceláře k pronájmu v Brně, MORAVÁK má ještě volné jednotky od 18 m2. Pro větší podniky jsou připraveny prostory s výměrou okolo 90 m2, které je možné řešit formou open space. Kanceláře jsou ve standardu A a všechny jsou plně klimatizované.


Lokalita s výbornou dostupností

MORAVÁK se nachází na vskutku strategickém místě, které umožňuje snadný a rychlý přesun po Brně i okolí. Sice budova jako taková nemá k dispozici parkovací místa, nicméně klade důraz na ekologičnost, a proto myslí na klienti jezdící do práce na kole. V budově je totiž kolárna včetně sprchovacího koutu.

Parkovat je možné v některém z parkovacích domů v okolí a zhruba minutu pěšky se nachází stěžejní zastávky městské hromadné dopravy.

MORAVÁK je zkrátka místo, kde se budete cítit příjemně.
Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
22. června 2022


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.


Nabízíme v eshopu
Obchod.Bejvávalo.cz
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2022 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozovaný už od svého začátku v roce 2011 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.