Chcete, aby byly vaše nákupy co nejlevněší? Máme pár tipů (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Někdo považuje nakupování za zálibu, pro někoho jiného je to naopak otrava. Ať je to jakkoliv, v jednom i ve druhém případě, to vyžaduje nějakou investici. Ukážeme vám několik tipů, díky kterým bude tato investice co nejmenší.


Výprodeje a akce

Ano, na první pohled jasné jako facka. Výprodeje, zejména ty sezónní jsou mimořádně oblíbenou záležitostí, kdy si kvalitní kousky dokážete koupit za zlomek ceny. Nejlepší jsou zejména ty po Vánocích nebo po letních prázdninách, kdy se prodejci nutně potřebují zbavit starých kousků, aby mohli následně naskladnit ty nové. Pokud se vám však nechce na tyto akce čekat, existují i ​​další způsoby.

Věrnostní programy

Pokud patříte k tomu typu zákazníků, kteří neustále nakupují ve stejných obchodech, určitě se vám vyplatí zaregistrovat se do jejich věrnostního programu. Tedy v případě, že obchodě nějaký má, samozřejmě. Mnohé z nich však takovým něčím disponují, díky čemuž můžete velmi jednoduše získat různé výhody ať už ve formě slev, dopravy zdarma nebo jiných bonusů.

Cashback

Dalším pomocníkem výhodných nákupů je i cashback. Jak to vlastně funguje? Princip je velmi jednoduchý. Zaregistrujete se do některých z programů, nakoupíte přes ať a díky tomu dostaňte vždy určitou procentuální částku z nákupu zpět. V tomto případě sice sleva není okamžitá, peníze se vám, však za určitých podmínek vrátí zpět.


Slevové kupóny a kódy

Výborným společníkem jsou nepochybně i slevové kupóny a kódy. Ne nebojte se, nemusíte po nich pátrat. Stačí jen vědět jak na to a přijdou k vám i samy. Navštivte například kupónový web Vašekupóny.cz a vyberte si kód, který aktuálně potřebujete. V nabídce najdete kategorie jako Móda, Krása a kosmetika, Zdraví, Sport, Potraviny a nápoje, Cestování a vstupenky, Nábytek a bydlení, Dům, Zahrada, Dětské zboží, Knihy, Elektronika a mnohé další. Portál disponuje stovkami oblíbených eshopů, mezi nimiž určitě najdete i ty své topky. Orsay sleva nebo Douglas slevový kód, či mnohé další vás určitě nenechají lhostejnými.

Nakupování z druhé ruky

Oblečení či nábytek z druhé ruky vůbec nemusí být k zahození. Mnohokrát se k vám tak dostanou originální kousky za opravdu směšné peníze. Nakupovat z druhé ruky můžete nejen online, ale také prostřednictvím mnoha online portálů, díky čemuž se tyto nákupy stanou stejně pohodlné jako kterékoliv jiné.

Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
19. ledna 2020


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.


Nabízíme v eshopu
Obchod.Bejvávalo.cz
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2022 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozováný už od svého začátku v roce 2011 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.