BYTEMA látky v metráži pro stylovou dekoraci vašeho interiéru (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Přemýšlíte nad tím, jak jednoduše, rychle a levně změnit celkové ladění vašeho domova? Nemusíte nutně kupovat nové vybavení, stačí se zaměřit na obměnu textilních dekorací. Pozornost věnujte závěsům, potahům na sedací soupravu a povlakům na polštáře.

Rozmanité dekorační látky

Jaké látky jsou nejvhodnější pro kreativní činnost?

Co se týče závěsů, pro ně se hodí nejvíce stínící blackout látky, které dokáží téměř 100% zatemnit místnost. V létě nepropustí do místnosti sluneční žár a v zimě slouží jako tepelná izolace. Tyto látky lze rovněž použít pro výrobu stínítek k lampičkám, protože jsou díky speciální úpravě nehořlavé.

V pokojíčku nejvíce užijete látky s dětskými motivy, z nichž ušijete přehozy na postel, deky na hraní či látkové domečky. Patworkové vzorované látky jsou přímo stvořené pro tvoření, jelikož je můžete pořídit v mnoha barevných provedeních, která se dají velmi dobře kombinovat.

Sedačka jako nová

Má vaše sedací souprava ty nejlepší časy už za sebou? Jste-li manuálně zruční, stačí ji pouze znovu očalounit nebo si na ni ušít nové přehozy.

Dobře vám k tomu poslouží potahové látky, jež se díky své vyšší gramáži doporučují k čalounickým účelům.

Kromě sedačky jimi potáhnete židle, křesla, taburety atd. U těchto látek je třeba počítat s tím, že se po prvním vyprání srazí cca o 5-7 %.

Pro dekorační činnost

Jak už název napovídá, dekorační látky v různých šířích, vzorech a barvách užijete pro jednoduchou změnu stylu interiéru. Vhodným výběrem si můžete dle své nálady měnit design domova na moderní, venkovský, hygge, retro atd.

Látky metráž vám oživí domov během okamžiku. Jsou k dostání s motivy vánočními, velikonočními, jarními, květinovými, zamilovanými, levandulovými atd. Látky je ideální kombinovat tón v tónu, aby výsledný efekt nebyl přeplácaný.Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
22. listopadu 2019


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2023 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je již od počátů svého fungování v roce 2011 provozován
na originálním redakčním systému z dílny Perpetum web design.